Galerija

Kauno technologijos universitetas

Kauno technologijos universiteto virtualus turas
Tai pats didžiausias savo apimtimi (ir periodiškai tobulinamas) virtualus turas po gimtąjį Kauno Technologijos universitetą. Turą sudaro net 210 panoraminių vaizdų, apimančių visą Kauno studentų miestelį bei centrinėje Kauno dalyje esantį universiteto pastatų kompleksą. Nemaža, bet svarbi projekto dalis nėra matoma - klientui sukurta turinio valdymo sistema su išsamiomis informacijos valdymo galimybėmis, SEO funkcionalumu, dvikalbystės palaikymu. Dirbant su šiuo projektu daugiausiai dėmesio buvo skiriama teigiamai vartotojo patirčiai (UX), kuriai užtikrinti buvo pritaikytas minimalistinis turo dizainas bei žemėlapis, prisitaikantis prie bet kurio įrenginio ekrano parametrų. Apsilankykite virtualiame KTU!

Vilniaus universiteto biblioteka

Tai vienas iš sudėtingiausių mūsų kurtų virtualių turų, kuriame galite nusikelti į Vilniaus universiteto biblioteką bei Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą. Kurti šiam turui buvo panaudotos pačios naujausios programavimo ir fotografijos technologijos, integruoti inovatyvūs panoraminių taškų ir atskirų objektų apžvalgos sprendimai, informacijai valdyti sukurta turinio valdymo sistema. Interaktyvus dvikalbis gidas supažindina su įsimintiniausiomis turo vietomis, kurios praturtintos ne tik tekstiniais, bet ir įvairiais video bei audio paaiškinimais. Kviečiame apsilankyti!

Kauno „Žalgirio“ gigapanoramos

gigazalgiris
Gigapanorama - tai itin didelė, gigapikseliais matuojama panoraminė nuotrauka, kuri tad kiekvieną nuotraukos kampelį galima priartinti iki neįtikėtino lygio. Naujasis mūsų projektas - tai bendradarbiavimo su Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu rezultatas. Kiekvienų „Eurolygos“ sezono rungtynių metu (pradedant 2017 m.) „Žalgiriui“ žaidžiant namų arenoje yra fotografuojama gigapanorama. Atsidarę šią panoramą krepšinio gerbėjai ne tik gali surasti savo atvaizdą rungtynių metu, bet ir pažymėti save susiejant su savo Facebook paskyra.

KTU Vaižganto progimnazija

KTU Vaižganto progimnazija - tai viena seniausių Kauno mokyklų, atidaryta dar 1920 metais. Virtualiame ture galima susipažinti su mokyklos istorija, aplankyti mokyklos klases, sporto sales bei įdomiausius kabinetus. Turas taip pat papildytas įvairiais mokyklos gyvenimą iliustruojančiais video įrašais bei nuotraukomis, be to kviečiame išbandyti ir virtualaus gido ekskursiją po turą!

Žaidimų kultūros festivalis „GameOn 2019“

GameOn festivalis - tai didžiausias žaidimams skirtas renginys Baltijos šalyse, vykstantis Vilniuje, Litexpo rūmuose. Jo metu lankytojai galėjo išbandyti įvairiausius kompiuterinius žaidimus, pamatyti naujausius virtualios realybės ir kompiuterinės įrangos gaminius, dalyvauti kompiuterinių žaidimų turnyruose bei susitikti su nepriklausomų žaidimų kūrėjais. Ekspozicijoje taip pat buvo galima sutikti Lietuvos kariuomenės atstovus, sudalyvauti įdomiose konferencijose ir nusifotografuoti su kompiuterinių žaidimų personažais persirengusiais dalyviais. Tai paskutinis GameOn festivalis, po kurio organizatoriai nusprendė (aukšta nata) išeiti į neriboto ilgumo atostogas.

Restoranas „Rosso Steak House“

Dar vienas mūsų sukurtas turas, kuris patalpintas tiesiogiai į Google, tad ieškant šiame paieškos variklyje informacijos apie Mažeikiuose esantį „Rosso Steak House“ galite rasti ir virtualų pasivaikščiojimą po restoraną. Tai puikus pavyzdys, kad net ir atokesnėse vietovėse esantys verslai gali sėkmingai papildyti Google duomenų bazę savo verslo virtualiu turu, kuris iškart tampa prieinamas visiems interneto vartotojams. Labiausiai šią funkciją mėgsta užsienio šalių gyventojai, kuriems svarbu žinoti ko galima tikėtis keliaujant po mažesnius miestelius.

Žaidimų kultūros festivalis „GameOn 2018“

GameOn festivalis - tai didžiausias žaidimams skirtas renginys Baltijos šalyse, vykstantis Vilniuje, Litexpo rūmuose. Jo metu lankytojai galėjo išbandyti įvairiausius kompiuterinius žaidimus, pamatyti naujausius virtualios realybės ir kompiuterinės įrangos gaminius, dalyvauti kompiuterinių žaidimų turnyruose bei susitikti su nepriklausomų žaidimų kūrėjais. Ekspozicijoje taip pat buvo galima sutikti Lietuvos kariuomenės atstovus, sudalyvauti įdomiose konferencijose ir nusifotografuoti su kompiuterinių žaidimų personažais persirengusiais dalyviais. Išskirtiniai Gameon 2018 bruožai - tai ne tik įamžintas rekordinis žmonių kiekis, tačiau ir unikalūs kadrai iš koncerto, kuriame orkestras atliko žymiausių žaidimų garso takelių melodijas.

Mėsainių bei šonkaulių užkandinė „Kuhne“

kuhne
Vienas efektyviausių būdų pristatyti savo verslą - tai informacijos patalpinimas tiesiogiai į didžiausią pasaulyje paieškos variklį Google, kurį kasdien lanko milijonai vartotojų visame pasaulyje. Šis virtualus turas po Kaune esančią mėsainių ir šonkaulių kavinę išsiskiria būtent tuo, kad yra tiesiogiai prieinamas bet kuriam, ieškančiam kavinės Google paieškoje arba besižvalgančiam po Google Street View vietoves. Be to turo nereikia niekur papildomai saugoti - jis patalpintas Google serveriuose, tad norint turą integruoti į norimą puslapį pakanka tiesiog nusikopijuoti nedidelį programinio kodo gabalėlį.

Žaidimų kultūros festivalis „GameOn 2017“

GameOn festivalis - tai didžiausias žaidimams skirtas renginys Baltijos šalyse, vykstantis Vilniuje, Litexpo rūmuose. Jo metu lankytojai galėjo išbandyti įvairiausius kompiuterinius žaidimus, pamatyti naujausius virtualios realybės ir kompiuterinės įrangos gaminius, dalyvauti kompiuterinių žaidimų turnyruose bei susitikti su nepriklausomų žaidimų kūrėjais. Ekspozicijoje taip pat buvo galima sutikti Lietuvos kariuomenės atstovus, sudalyvauti įdomiose konferencijose ir nusifotografuoti su kompiuterinių žaidimų personažais persirengusiais dalyviais.

Vytauto Didžiojo karo muziejaus ekspozicija

muziejus
Švenčiant Lietuvos atkūrimo 100-metį savo šaliai ir jos gyventojams dovanojame unikalų turą - galimybę pasižvalgyti po įvairius karinius objektus, kuriuos mums aprodė Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai. Šiame ture ne tik galėsite apsižvalgyti kariniame šarvuotyje, transporto lėktuve bei gelbėjimo sraigtasparnyje, bet ir specialioje 2017 m. rudenį eksponuotoje muziejaus parodoje „Kareivio dienos“.

Kauno „Žalgirio“ arena

Virtuali Kauno „Žalgirio“ arena - tai ne tik galimybė apsižvalgyti po didžiausią areną Lietuvoje, kuri garsi tiek sporto, tiek ir įvairiais kultūriniais renginiais. Unikali šio virtualaus turo savybė yra galimybė palyginti iki keturių arenos vietų apžvalgos vaizdus ir išsirinkti geriausias sėdėjimo vietas (pavyzdžiui, eidami į krepšinio varžybas galbūt rasite kiek tolesnę, tačiau vis tiek puikią vietą vietą, o tai padės gerokai sutaupyti). Kiekvienas panoraminis apžvalgos taškas susietas su bilietų pirkimo sistema, tad potencialiam pirkėjui nesunku matyti arenos zoną ir bilieto kainą, o gavusieji bilietą dovanų gali nesunkiai apsižvalgyti iš savo pozicijos pasinaudoję intelektualia panoraminio vaizdo paieška pagal bilieto duomenis.

KTU Informatikos fakultetas

Šis projektas dedikuotas mūsų gimtajai Alma mater, Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetui, kuriame dabar studijuoja virš 2000 studentų, o juos ugdo net 150 dėstytojų. 2017 metais fakultetas šventė 40-metį, todėl šiaip progai buvo sukurtas visiškai unikalus sprendimas - ne tik įprastas virtualus turas, bet ir panoraminių vaizdų palyginimas: kaip atrodo fakultetas dabar ir kaip atrodė prieš maždaug dešimtmetį.

Aušros medicinos centras

Virtualūs turai kuo puikiausiai tinka įvairiausių įstaigų veiklos reprezentacijai - štai šiame galima virtualiai pasivaikščioti po UAB „Aušros medicinos centras“ kliniką. Ture yra galimybė apsižvalgyti įvairių rūšių medicininiuose kabinetuose, konkrečius kabinetus galima greitai pasiekti naudojantis specialiu meniu, turas suderinama su išmaniaisiais įrenginiais.

Kompiuterinių žaidimų festivalis LanParty 2017

Virtualūs turai tinkami ne tik įvairių pastatų ar objektų atvaizdavimui, bet ir renginių vizualizacijoms. Šiame ture galėsite pasižvalgyti po didžiausią Baltijos šalyse 15-ajį kompiuterinių žaidimų festivalį InfoShow Lan Party 2017, balandžio 21-23 dienomis vykusį Kauno Sporto halėje. Įdomu ir tai, jog renginio metu prie kompiuterių vienu metu žaidė net apie 500 žaidimų mėgėjų.

Šventinis Kauno senamiestis

Kiekvienais metais Kaunas nustebina miesto gyventojus ir svečius išradingai papuošta Kalėdine eglute, tačiau 2016 metais miestas tiesiogine prasme nušvito! Būdami dideli miesto fanai nusprendėme pasidalinti šventiškomis nuotaikomis ir gražiausiais vaizdais iš kūrybingai apšviestų pagrindinių Kauno senamiesčio vietų - tai Istorinės prezidentūros kiemelis, Kauno pilis, arkikatedros bazilikos prieigos bei, žinoma, žymioji pagrindinė miesto eglutė Rotušės aikštėje.

Istorinė Lietuvos Prezidentūra Kaune

Pasivaikščiojimas po istorinės Lietuvos Prezidentūros kiemelį Kaune nėra didelis - jį sudaro tik keturi apžvalginiai taškai, tačiau pagrindinė virtualaus turo savybė yra galimybe kiekvieną tašką apžiūrėti ir naktį. Šis turas taip pat pasižymi naujos kartos valdymu, todėl išmaniųjų mobiliųjų įrenginių savininkams rekomenduojame išbandyti turo Gyro Control funkciją - būsite maloniai nustebinti!
Virtualių turų fotografavimas ir programavimas, © virtualivizija.lt

Navigation