Paslaugos

Virtualūs turai

Tai naršyklėje ar išmaniajame įrenginyje veikiantis virtualus pasivakščiojimas po pasirinktas erdves, pasitelkiant specialias 360×180° nuotraukas. Kad būtų lengviau įsivaizduoti, dažniausiai pateikiame Google Street View analogą: tai labai panaši technologija, tik mes turą galime sukurti bet kurioje jūsų pasirinktoje erdvėje. Įprastai virtualų turą sudaro nuo kelių iki keliasdešimties panoraminių taškų, kurių dažnausiai pakanka įvairių patalpų ar lauke esančios aplinkos peržiūrai. Štai vienas iš standartinių virtualių turų – pasivaikščiojimas po „Aušros medicinos kliniką“.

Interaktyvūs turai

Įprastai virtualių turų kūrėjai siūlo tik bazinį funkcionalumą – panoraminių nuotraukų peržiūrą ir navigaciją, tačiau mes galime sukurti kur kas interaktyvesnį, dar labiau įtraukiantį turą. Pageidaujant į turą integruosime audio ir video medžiagą, kontekstinę informaciją (pasirodančią esant tam tikrose turo vietose), kelių kalbų režimą, pagalbos gidą arba tiesiog tokį papildomą funkcionalumą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Neabejotinai interaktyviausias iki šiol mūsų sukurtas turas yra pasivaikščiojimas po Vilniaus universiteto biblioteką.

Virtualios realybės turai

Virtualūs turai daug geriau nei paprastos nuotraukos perteikia erdvės pojūtį, tačiau didžiausias įspūdis sukuriamas peržiūrint virtualų turą per virtualios realybės akinius (pvz., „Oculus Go 2“). Santykinai nedidelis akinių dydis bei svoris puikiai tinka demonstruoti virtualios realybės projektus įvairiuose renginiuose ar parodose. Tokiais turais džiaugiasi ir NT vystytojai, nuo šiol galintys pademonstruoti daugybę būstų savo klientams, nekeldami kojos iš savo biurų. Vienas iš pavyzdžių – tai „UAB Centric IT Solutions“ virtualios realybės turas, kuriuo įmonė siekia inovatyviai prisistatyti potencialiems įmonės darbuotojams.

Google Street View turai

Esami sertifikuoti Google Street View profesionalai, todėl galime pasiūlyti turus, kurie yra tiesiogiai įkeliami ir matomi visų vartotojų, besinaudojančių Google paieška ar Google Street View vietovių apžvalga. Vienas iš pavyzdinių mūsų darbų yra Kaune esančios kavinės KUHNE turas, kuris ne tik matomas Google vartotojams, bet ir yra nesunkiai integruojamas į bet kurį puslapį tiesiog nukopijuojant nedidelį programinio kodo gabalėlį.

Pavieniai panoraminiai taškai

Jei jums nėra reikalingas didelis virtualus turas ar tiesiog norite papildyti esamą turą, galite kreiptis dėl pavienių panoraminių taškų fotografavimo paslaugos. Tai taip pat geras variantas, jei norite integruoti atskirus panoraminius taškus į pasirinktas savo interneto svetainės vietas ar jūsų objektui (pvz., nekilnojamo turto) pavaizduoti pakanka vieno ar kelių panoraminių taškų.

Gigapanoramos

Kuriame ir ypatingai didelės raiškos panoramines nuotraukas, vadinamas gigapanoramomis. Jei fotoaparatai įprastai fotografuoja 15-25 megapikselių raiška, tai mūsų sukurti vaizdai gali būti net 1000 kartų raiškesni. Gigapanoramos puikiai tinka įamžinti ir po to iki neįtikėtino lygio priartinti pastatus, miestų vaizdus, žmonių susibūrimus, netgi ir įvairius meno darbus kaip paveikslai, freskos ar bareljefai. Viena iš iliustracijų – mūsų kuriamas gigazalgiris.lt projektas, kurio metu gigapanoramos pavidalu įamžiname kiekvienas „Eurolygoje“ žaidžiančio „Žalgirio“ varžybas Kaune.

Turų programavimo paslaugos

Teikiame ne tik turo kūrimo, bet ir programavimo paslaugas. Tad jei jums reikia išskirtinio turo su visiškai individualizuotu funkcionalumu arba norite atsinaujinti ar patobulinti esamą virtualų turą, pasistengsime jums padėti. Nuolatos domimės naujausiomis interneto ir programavimo technologijomis, todėl mūsų sukurti turai sklandžiai veikia tiek įvairiuose kompiuteriuose, tiek ir išmaniuosiuose įrenginiuose. Mus tiesiog veža sudėtingi turai! Tad dauguma mūsų projektų pasižymi vienu ar kitu patobulinimu programuojant, štai pasivaikščiojime po KTU Informatikos fakultetą yra unikali galimybė palyginti dabarties vaizdus su įamžintais prieš dešitmetį.

 
Virtualių turų fotografavimas ir programavimas, © virtualivizija.lt

Navigation